www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Letní tábor 2018 – II. turnus

Celotáborová hra: Divoký západ

Termín: 18. 8. 2018 – 26. 8. 2018

Cena: 3900 Kč

Příhlásit se

 

English version

Vážení rodiče, ahoj táborníku,


tábory „ČMELÁK“ mají za sebou úspěšných už 16 let a právě startuje sedmnáctá sezóna, z toho po patnácté na našem tábořišti v Horce. A vy právě teď čtete nabídku na srpen 2018 pro děti ve věku 6 – 17 let. Na tomto turnuse budeme zábavnou formou rozvíjet anglický jazyk pro české děti a zároveň český jazyk pro zahraniční děti.

 

 

Program 

Klasický program plný her a soutěžení bude zábavně obohacen o jazykovou složku a kromě toho se děti mohou těšit na koupání, jízdy na lodích, táboráky, noční hry, oblíbený celodeňák, diskotéky, pouť, aukce s množstvím plyšáků a jiných odměn a plno dalších již tradičních akcí. Chod tábora budou opět zajišťovat vaši oblíbení vedoucí, specializovaný vedoucí s výbornou jazykovou vybaveností, samozřejmostí jsou profesionální zdravotníci a kvalitní kuchaři. Abyste si mohli udělat lepší obrázek, co se na našem táboře dělá a v jaké podobě, projděte si fotogalerii z minulých let.

 

Přihlášení 

Pokud jste se rozhodli přihlásit své dítě na LT „ČMELÁK“, pak děláte jedině dobře. Nejlépe vyplňte přihlášku v elektronické podobě v záložce přihláška, příp. si stáhněte a vyplňte přiloženou přihlášku na hlavní stránce a nejlépe obratem ji pošlete na adresu uvedenou na hlavní straně. Přihláška se stane závaznou ihned po zaplacení požadované částky.  Pokud obdržíte přihlášku později, pak je nutné tábor zaplatit nejpozději do 10 dnů po jejím obdržení. Po tuto dobu je místo pro Vaše dítě rezervováno.

 

Platba a slevy

Cena tábora je ve výši 3900 Kč a zahrnuje ubytování, kvalitní stravu (již tradiční specialitou tábora jsou všechny snídaně formou švédských stolů) vč. pitného režimu, dopravu, kvalifikované personální zajištění, odměny pro děti a materiální zabezpečení. Při platbě lze využít příspěvku FKSP. Na přihlášce pak vyplňte požadované údaje a vystavíme Vám fakturu.

Pro sourozence máme „sourozeneckou slevu“ ve výši 200 Kč na každé dítě a pro účastníky dřívějších LT ČMELÁK nabízíme ještě slevu ve výši 100 Kč za každého dalšího kamaráda, který se letošního tábora zúčastní. Podmínkou je, že se dosud nezúčastnil žádného LT ČMELÁK. Musí ale Vaše jméno uvést ve své přihlášce v kolonce „kde jsme se o táboře dozvěděli“ a po uhrazení tábora (jím a Vámi) máte na slevu nárok (částku 100 Kč obdrží Vaše dítě na táboře). Po připsání platby na náš účet, obdržíte do cca 14 dní potvrzení o zařazení Vašeho dítěte na tábor (pokud uvedete na přihlášku svou mailovou adresu, budeme Vás touto cestou informovat ihned, jakmile se platba objeví na výpisu z účtu), nejpozději do 15. 6. pak i doporučený seznam věcí, informace o odjezdu a příjezdu, tiskopis na bezinfekčnost, lékařské potvrzení apod. a doporučujeme průběžně i sledovat naše internetové stránky.

Tábor lze zaplatit i ve splátkách: při dvou musí být první splátka ve výši 2500 Kč uhrazena do 20. 4. a druhá ve výši 1400 Kč do 20. 7., při třech splátkách po 1600 Kč, 1600 Kč, 700 Kč musí být první dvě splátky uhrazeny v termínech do 20. 5. a do 15. 6. a třetí pak nejpozději do odjezdu dítěte na tábor. Pro stálé účastníky lze domluvit i jiné termíny splátek.

 

Cena II. turnus: 3 900,-

číslo účtu: 174879051/0300
variabilní symbol ve tvaru:
2 + xx-poslední dvoučíslí roku narození,
xx-měsíc narození, xx-den narození (vzor: 2RRMMDD)

 

Storno podmínky 

Odhlášení více než 30 dní před odjezdem: 300 Kč, 29 – 15 dní: 25% ceny poukazu, 14 – 9 dní 40%, 8 – 4 dny: 50%, 3 a méně: 80%, nenastoupení bez omluvy 100%. Při odhlášení či nenastoupení ze zdravotních důvodů na základě lékařské zprávy neprodleně zaslané: 25%. Při dřívějším odjezdu dítěte z tábora ze zdravotních důvodů se vrací denní sazba za stravování, při jiných důvodech se nic nevrací.

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme