www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

11.7. 2018

Blíží se nám celodeňák a každý očekává, kdy přijdou důležité podrobnosti o tomto vrcholu celé naší celotáborovky. Věříme, že zítra nám bude počasí přát více než dnes. K obědu byly dnes připaveny šunkafleky a k večeři smažený sýr s americkými bramborami. Ptáte se, kolik že to vedoucí včera snědli ovocných knedlíků? Bylo jich celkem 91 :).
Dopoledne jsme si zahráli dvě hry: tajná posila (úkolem týmů bylo co nejrychleji vyluštit připravené šifry) a skalpy obětí (týmy soupeřily proti vedoucím v předem připravených menších hrách, úkolem bylo týmově vyhrát nad co nejvíce vedoucími a nenechat si ustříhnout provázek, vyhrál tým s nejdelším provázkem na konci hry, provázek představoval vlasy).
Po obědě jsme nejdříve zahráli rychlou hru, při které musely týmy seřadit denní táborové zpravodaje tak, jak šly za sebou. Následně přišel silný déšť, ale shodou náhod jsme zrovna měli připravenou hru, která probíhala v jídelně. K její přípravě pomohli i rodiče, děkujeme 🙂 . 5 proti 5 hrály i Malý, hra se hrála turnajově. V průběhu se počasí opět přiklonilo na naši stranu a po večeři jsme ještě odehráli hru na bandity, kde tým Banditů skončil až předposlední. Celkově dnes vyhrál u Velkých Bang! a u Malých Kaktusáci a všem se podařilo chytit čtvrtého zloděje.
Konečné pořadí posledních hracích dní, které určí v jakém pořadí týmy vyrazí na cestu, je u Velkých následující, první půjde Bang!, poté Koňové, Šípy, Westerňáci, Rinnegato a jako poslední Pistols. U Malých první odstartují Mustangové následováni Peříčky, Pírky a Kaktusáky. Komu se asi zítra podaří pochytat zbylé tři zloděje nejrychleji? Všichni táborníci už jsou připraveni, batohy zabaleny a očekávají zítřejší další instrukce. Komu fandíte nejvíce? 🙂

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme