www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

13. a 14. 2018

13. a 14.7. 2018
Poslední jeden a půl den na našem táboře je již za námi. Děti brzy odpoledne šťastně dorazily domů. Taky vám ty dva týdny utekly tak rychle jako nám? Až je nám to líto…
Shrneme si posledních pár hodin na Divokém Západě u řeky Sázavy.
Včera byl posunutý budíček, dopoledne proběhla banka, burza a pouť, na které děti mohly navštívit až 18 atrakcí a vydělat si další dolary. Někdo své konto navýšil, ale někomu se tolik nedařilo, a tak většinu svých vsazených dolarů prohrál. Všichni ale měli dostatek peněz, aby si na dražbě něco hezkého vydražili 🙂 . Následoval poslední nástup v oblecích, vyhlášení výsledků celotáborové hry, předání diplomů a odměn a společné focení. Ještě před dražbou děti vyzvaly vedoucí na fotbalový zápas (hráli jen kluci) a přehazovanou (holky). Dětem se podařilo porazit vedoucí při obou zápasech, i když v případě přehazky to byla přetahovaná o každý bod, a vyhrály vsazené peníze. Skvělý výkon 😉 !
Dražba byla nejdříve pro Malé a po večeři pro Velké. Doufáme, že se vydražené hračky / sladkosti našim Kovbojům a Indiánům líbí 🙂 .
Večer proběhla poslední rozlučková diskotéka.
Dnešní dopoledne již uteklo rychle, děti si balily a při úplně posledním letošním nástupu dostalo každé dítě DVD s fotkami. V průběhu následujících týdnů se můžete těšit na sestříhaná videa, která budeme postovat sem na Facebook i na YouTube.
Poslední rozloučení v autobusu a už se můžeme začít těšit na příští rok! My se těšíme moc, snad i vy 😉 .

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme