www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Úterý 14.7.2020

Úterý nám začalo krásně modrou oblohou a sluníčkem, toho jsme samozřejmě hned po snídani museli využít – dnešní turnajovkou pro Velké byl závod na pramicích. Závody to byly velmi vyhecované, obzvláště když následoval další závod, a to na kánoích 🙂 . Zde se velmi předvedl pravidelný účastník tábora Čmelák Václav, který je zkušeným vodákem a již několikátý rok za sebou ovládá kánoi ve stoje jako gondolu. Letos se mu to ovšem vymstilo a dvakrát se cvakl 😀 . I to se stane, ovšem sranda pro všechny fandící kolem to byla veliká 🙂 .

Malý dopoledne také hráli turnaj, ve kterém předvedli svůj postřeh a hbitost. Následovala hra, při které musel tým na jednoho člena navléci co nejvíce kusů oblečení, ten s nejvyšším počtem vyhrál 🙂 . K obědu jsme si pochutnali na rajské s čufty a testovinami. Po poledním klidu následovalo divadlo, které si připravily naše praktikantky, rozvíjející dnešní příběh. Malý a Velký společně poté odehráli dvě příběhové hry v lese. Jelikož bylo stále hezky, dali jsme dětem volno, využili ho ke koupání nebo ke hraní ringa, které se letos stalo hodně populárním 😉 .

Před večeří (dukátové buchtičky se šodó) jsme ještě stihli poslední přenos rýže. U Velkých poprvé nejvíce rýže přenesl tým Lonģ a u Malých se na první místo po dlouhé době vrátili Hůlky. Oběma týmům gratulujeme. I dnešní výhra se promítne do zítřejšího celodeňáku a týmům zkrátí cestu.

Zítra vyráží týmy na celodenní výlet v intervalech podle toho, kolik cihliček na Velké čínské zdi postavili. Startujeme hned ráno, držte všem palce! I ti s nejhoršími výsledky táborovky se mohou během celodeňáku probojovat do čelních pozic a možná si i zajistit místo na našem slavném kameni. Uvidíme, co se na trase stane a zda ti s nejvíce výhodami je dokáží i využít 🙂 . Snad se na ten vlastně nejdůležitější den na našem táboře všichni dobře vyspí, krásné sny 😉 .

 

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme