www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

20.7.

Čtvrtek 20.7.

Poté co táborníci strávili noc v lese je ráno čekal speciální budíček s pozdravem slunci. ☀️ Následně si sbalili věci a vydali se zpět do tábora, kde s radostí zjistili, že jim bylo odpuštěno a opět na ně čeká snídaně formou švédských stolů. Zároveň také zhlédli divadelní scénku, která je motivovala do nového nebezpečného boje proti Ultronovi.?

Během dopoledne pak děti svedly turnaj v přehazované tenisákem a hledaly mince poslepu. To vám bylo napínavé. K obědu bylo vynikající srbské žebírko s rýží a paprikou.

Po poledním klidu se všichni vydali opravovat internetovou síť v podobě rozmotávání zamotaných provázků na čas. Přehazování míče okolo vyznačeného území či týmové držení balónu různými částmi těl, bylo na programu Malých. Mezitím si Velký užili lesní pantomimu a zvedání Teseraktu jako druhou hru. Následně si v rámci vytváření přátelského robota Visiona, který jim má pomoci v boji proti Ultronovi, zahráli i hru ekosystém, při které se k nim připojili i Velký. Hra spočívala ve snaze získat kámen mysli, který se rovnal dvěma brněním, jedno brnění se rovnalo třem drátům, jeden drát čtyřem šroubům a jeden šroub pěti maticím, přičemž všechny tyto součástky byly poházené po lese, kde je musely děti najít, shromáždit a vyměnit.

K večeři byly vydatné ovocné knedlíky s cukrem a tvarohem, fronta na přidání byla téměř až ven z jídelny ?. Teď už opět spinkají ve svých chatkách a čeká je nerušený odpočinek…nebo ne? ?

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme