www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

3.7. 2018

Ptáte se, co se právě teď děje na Čmelákovi? Po půlnoci začala bojovka … jak asi děti zdolají všechny nástrahy, které jsme na ně nachystali?
Během celého dne opět dominovali Indiáni, vyhráli všechny z pěti odehraných her. Opět bylo skóre většiny z nich do poslední chvíle nerozhodné, ale Kovbojům se stále nepodařilo udělat ten poslední krok vedoucí k vítězství. Jak se jim asi bude dařit v dalších fázích hry? Komu vlastně fandíte :)?
Z her stojí za zmínku hlavně dopolední závod na lodích, kde spolu reálně soupeřily právě všichni Kovbojové proti všem Indiánům. Jednotlivé skupiny se střídaly na pramicích, nejdůležitější bylo rozdělit se do vyrovnaných skupin. Ze začátku vedli Kovbojové, zhruba v půlce závodu ale nastal zlom a Indiánům se podařilo loď Kovbojů předjet, náskok si pak udrželi až do konce závodu. I přes velkou podporu se tedy Kovbojům nepodařilo zvítězit. Odpoledne děti prodávaly nalezené kůže a skupovaly jednotlivé státy USA.
K obědu bylo kuře na paprice s rýží a k večeři lívance.
Zítra bude probíhat soubojový den, vypsány budou turnaje, ve kterých proti sobě budou soupeřit jednotlivci. Držíme všem palce a šťastnou ruku při výběru turnajů.

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme