www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

4.7. 2018

Pro většinu táborníků je určitě potěšující zprávou, že bojovku mají tento rok již za sebou. Všichni byli stateční, protože se jim připravený zrádný okruh podařilo zdolat. Všem tedy gratulujeme k tomuto úspěchu a překonání svého strachu 🙂 ! (Pozn. malé děti se bojovky nezúčastnily.)
Hned po dnešním budíčku bylo již možné se přihlašovat na vypsané turnaje, počet míst byl omezený. Nejvýhodnější bylo se přihlašovat na co nejvíce turnajů tak, aby jednotlivec měl šanci získat co nejvíce bodů. Samozřejmě ale také musel počítat s časem, který bude na každý turnaj potřebovat. Hrálo se systémem pavouka, za postup do dalšího kola turnaje se připisoval předem definovaný počet bodů. První fáze byla od druhé oddělena obědem (smažené rybí filé s bramborovým salátem), ve druhé fázi byly vypsány úplně nové turnaje, ovšem body z obou fází se stále sčítaly. Jako pár příkladů odehraných turnajů uvádíme např.: piškvorky, hod na koš, penalty, vědomostní kvíz, kroket, hod kostkami, člunkový běh nebo foukaná. O celkovém vítězi nakonec rozhodl počet výher v jednotlivých turnajích, tak napínavé to bylo, a stal se jím Vojta Šafus! Velká gratulace Vojtovi :).
Po odpoledním programu jsme se nemohli dočkat večeře, a to celotáborově oblíbených plněných bramborových knedlíků uzeným se zelím. Taková dobrota. Děti se během tábora navíc těšily z obdržených pohledů a dopisů, a že jich bylo!
Den jsme zakončili nástupem a již každovečerní rutinou – výdej dolarů v bance pro Kovboje a látek v teepee pro Indiány. A hádejte co? Kovbojům se poprvé podařilo celkově zvítězit! Poprvé tedy v bance šerif vydával víc peněz než náčelník v teepee. Jen tak dál, skvělý úspěch!
Co asi Čmeláky čeká na našem Divokém Západě zítra?

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme