www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Čtvrtek 14.7.

Poslední celý den na táboře Čmelák 🐝 je již za námi a je nám líto, že těch 1️⃣4️⃣ dní uteklo tak rychle. Ráno nás již tradičně čekala skvělá snídaně, dnes navíc s rybízovým koláče. Hned poté byla na programu táborová pouť, kde si děti ještě mohly vydělat na odpolední dražbu (pro více podrobností může shlédnout video na našem profilu).

K obědu jsme si pochutnali na filé s bramborem. Polední klid dnes nahradilo svolání na poslední nástup v kostýmech a vyhlášení výsledků a předání cen za pořadí v celotáborovce. Pak již přišlo na řadu hromadné focení „na kořenu“ v lese a mezi stožáry. Fotilo se nás celkem 110 😳😅, ale organizace běžela parádně a za chvíli bylo hotovo 😊. Dále jsme pokračovali dražbou pro Malý, moc je všechny bavila a každý si vydražil jednoho plyšáka a jednu další věc 🤩. Některé děti vám přivezou domů i táborové tričko či hrníček 😍. Do večeře zbyl ještě čas na fotbal vedoucí proti dětem. Byl to opravdu napínavý zápas, ale nakonec vyhráli po penaltovém rozstřelu vedoucí ⚽🥳!
Při poslední večeři na táboře nám byly servírovány plněné bramborové knedlíky uzeným masem se zelím a ani jeden knedlík nezbyl, jak všem chutnalo 😋. Samozřejmě nesmíme zapomenout na dražbu Velkých, která skončila až kolem 21:30 a přešla rovnou do taneční párty. Jak jinak zakončit LDT Čmelák než diskotékou 🕺💃.
Poslední večer si všichni pořádně užili a raději vám ani nebudeme říkat, v kolik jsme diskotéku ukončili 😅, měla totiž velký úspěch 😊👍. V pátek vám už budou děti vyprávět všechny zážitky z naší expedice a prohlídnete si společně fotky z našeho tábora 😍. Přece jenom zdolat 14 osmitisícovek během 14 dní je opravdu světový rekord a každý se tímto úspěchem musí náležitě pochlubit.

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme