www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Čtvrtek 15.7.

Dnes dopoledne po snídani proběhla jako každý rok pouť, kde si všichni táborníci mohli vysoutěžit další táborové peníze. Malý mohli peníze jen získat, kdežto Velký podle svých sázek mohli o ně i přijít. Kromě střihané, piškvorek, prší, stolního fotbálku a karetní hry Dobble byly přítomny i šipky, kostky, tácky, poker nebo oko bere. Na pouti hrála i hudba a všichni si ji užili 🙂 .

K obědu jsme měli kuřecí paličky s rýží. Po obědě jsme rozdali jak diplomy k celotáborové hře, tak diplomy individuální, některé byly opravdu vtipné 😀 . Týmy také, jak je již tradicí, dostaly sladké odměny dle svého umístění v celotáborovce.
Následoval krátký polední klid, po kterém jsme v jídelně uspořádali soutěž “Čmelák Factor”, kde účastníci předváděli své pěvecké i taneční kreace ve skupinách.
Pokračovali jsme dražbou Malých, na které byl největší zájem o plyšové hračky. Každý si něco vydražil 😉 . Po dražbě proběhlo třetí a poslední fotbalové utkání. Po hodinovém zápase, prodloužení a následných penaltách konečně vyhrály děti! Gratulujeme ? ! Holky vyzvaly vedoucí holky k zápasu v ringu. Přišlo jich si zahrát více, takže se rozdělily do dvou týmů. Týmu mladších holek jsme dali navíc 4 životy a porazil tým vedoucích, gratulace ? . Tým starších holek se bude muset víc snažit příští rok 😉 . Všichni členové vítězných týmů dostali navíc odměnu v podobě taborových peněz, která se určitě hodila při dražbě ? .
Na večeři už jsme se všichni moc těšili, byly totiž oblíbené bramborové knedlíky plněné uzeným masem s bílým zelím ? . Poté proběhla dražba u Velkých, kde byl naopak největší zájem o táborová trička a hrnečky s letošním logem celotáborovky (to byla letošní novinka ? ) .
Tento poslední táborový večer podtrhla závěrečná diskotéka, která opět trvala až do 1 hodiny ranní! Děti tancovaly o sto šest a užívaly si poslední společné chvíle ? .

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme