www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Čtvrtek 16.7.2020

Poslední celý táborový den je bohužel již za námi. Ráno začal budíčkem bez rozcvičky a snídaně byla, jak je již dobrým zvykem, formou švédských stolů. Následovalo převlečení se do kostýmů a oblíbená pouť, kde mohli naši táborníci hrát různé hry proti sobě nebo proti vedoucím a vyhrát nebo i prohrát vsazený obnos rýže. Všichni totiž dostali kartičky s celkovým množstvím rýže, a to podle toho, kolik gramů rýže přenesli během celého tábora a kolik gramů rýže získali za umístění na celodeňáku. Letošním platidlem tedy byla rýže 🙂 .

Na pouti si děti mohly zahrát např.: prší, kostky, šipky, piškvorky, stolní fotbal, kostkový poker a jednadvacet. Po dražbě nás děti opět vyzvaly na fotbal a opět prohrály, nevadí, mají do příštího roku alespoň co trénovat 🙂 . Následoval oběd (kuře s rýží) a polední klid. Poté proběhlo hromadné vyhlášení a předání diplomů a odměn za umístění v celotáborové hře. Ještě před večeří byli vedoucí opět vyzváni na ringo, které také vyhráli 🙂 .

Následovala dražba pro Malé a večeře (plněné knedlíky uzeným se zelím). Po večeři proběhla dražba i pro Velké, kde jako každý rok se největší souboje strhly o táborová trička a sladkosti. Diskotéka byla opět velmi povedená, ovšem skončila o něco dříve, protože je potřeba zítra trochu dřív vstát, aby se do odjezdu všechno stihlo.

Přejeme krásnou poslední letošní noc na letním dětském táboře Čmelák 🙂 .

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme