www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Čtvrtek 7.7.

Krásné ráno vám táborníci přejí v klasických 8hod s rozcvičkou a následnou snídaní. Poté jsme navštívili náš nedaleký velký les alias Gamebook, který je od tábora vzdálen asi 20min chůzí. Zde se hrála již tradiční velká hra Papírkovaná 😅, kterou z Velkých vyhráli Purjové a z Malých Dobrodružci 🎉. Gratuluce jsou zde na místě, protože při této hře vznikají aliance a ustát tento nápor je náročné! V Gamebooku jsme odehráli ještě jednu hru a vydali se zpět do tábora natěšení na jídlo 😊.

K obědu pro nás byla připravená čína s rýží 🍜👌. Polední klid jsme již poněkolikáté zpestřili naším krámkem, kde jsme letos obměnili sortiment. Pořád ale nejvíce jedou pendreky 🤷‍♀️😃.
Odpolední program nebyl kvůli počasí fyzicky náročný. Děti kreslily obrázek podle předlohy obří fronty před vrcholem Mount Everestu 🧍🧍‍♂️🧍‍♀️. V průběhu kreslení jsme zvládli ještě dvě hry, které děti opravdu bavily a slyšeli jsme na ně kladné ohlasy. Dokonce by je chtěly hrát znova o poledňáku jen tak pro zábavu 😁.
Náš den zakončily plněné ovocné knedlíky (jahody a meruňky), po kterých se slehla zem 😇😂 a každovečerní nástup v oblecích s vyhlášením denních výsledků a postupu na mapě. Naši horolezci mají za sebou již 6️⃣ úspěšně zdolaných hor, ale stále je 8️⃣ hor čeká 😲. U Velkých i Malých jsou jako včera ve vedoucích pozicích M-K9 a Skáličky 🥇.
Co jsme si asi pro děti nachystali na zítra? Každý den na Čmeláku je na co se těšit 🤩.

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme