www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Čtvrtek 7.7.

Krásné ráno vám táborníci přejí v klasických 8hod s rozcvičkou a následnou snídaní. Poté jsme navštívili náš nedaleký velký les alias Gamebook, který je od tábora vzdálen asi 20min chůzí. Zde se hrála již tradiční velká hra Papírkovaná ?, kterou z Velkých vyhráli Purjové a z Malých Dobrodružci ?. Gratuluce jsou zde na místě, protože při této hře vznikají aliance a ustát tento nápor je náročné! V Gamebooku jsme odehráli ještě jednu hru a vydali se zpět do tábora natěšení na jídlo ?.

K obědu pro nás byla připravená čína s rýží ??. Polední klid jsme již poněkolikáté zpestřili naším krámkem, kde jsme letos obměnili sortiment. Pořád ale nejvíce jedou pendreky ?‍♀️?.
Odpolední program nebyl kvůli počasí fyzicky náročný. Děti kreslily obrázek podle předlohy obří fronty před vrcholem Mount Everestu ??‍♂️?‍♀️. V průběhu kreslení jsme zvládli ještě dvě hry, které děti opravdu bavily a slyšeli jsme na ně kladné ohlasy. Dokonce by je chtěly hrát znova o poledňáku jen tak pro zábavu ?.
Náš den zakončily plněné ovocné knedlíky (jahody a meruňky), po kterých se slehla zem ?? a každovečerní nástup v oblecích s vyhlášením denních výsledků a postupu na mapě. Naši horolezci mají za sebou již 6️⃣ úspěšně zdolaných hor, ale stále je 8️⃣ hor čeká ?. U Velkých i Malých jsou jako včera ve vedoucích pozicích M-K9 a Skáličky ?.
Co jsme si asi pro děti nachystali na zítra? Každý den na Čmeláku je na co se těšit ?.

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme