www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Čtvrtek 9.7.2020

Dnes ráno po snídani se Malý vrátili do včerejšího večera a závodili, kdo přenese více rýže. U Malých tedy včerejší den vyhráli Panďáci a u Velkých Rejžáci. Gratulujeme 🙂 .

Dnešní turnajovkou byla Vybíjená, skvělé bylo, že kolikrát i ti nejmenší z týmu u Velkých dokázali obstát mezi konkurencí velkých kluků a dokonce nad nimi zvítězit, byli tedy velkou posilou pro svůj tým i při takové hře jako je Vybíjená! Následovala příběhová hra, kterou hráli Malý a Velký dohromady (děti při ní skládaly rozstříhanou mapu tábora a podle ní poté hledaly mince), hned po ní již pokračoval běžný režim dne – umýt a vydezinfikovat ruce a hurá na oběd (vepřový plátek s bramborovou kaší a okurkovým salátem).

Po poledňáku jsme hráli další tři příběhové hry. V jedné musely děti chytit v bludišti v lese ducha pouze podle sluchu, duch vydával totiž při chůzi chrastivý zvuk. K večeři byly těstoviny s kuřecím masem a smetanovou omáčkou. Po večeři ještě proběhlo již všem znamé přenášení rýže. Tým Bambusů dnes vsadil vše na jednu kartu a povedlo se, z výhry měli zaslouženou radost 😀 ! U Malých vyhrál tým Číňánků. Blahopřejeme 😉 .

Velkým už začaly hlídky, střídají se v jednom týmu po dvojicích nebo trojicích během jedné noci a skončí až v osm hodin ráno. Zítra čekáme podle předpovědi konečně zase sluníčko, těšíme se na hezké počasí 🙂 .

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme