www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

TRADIČNÍ „POTÁBOROVÉ DOZVUKY“ 2023

                              
Kdy: 8. – 10. 9. 2023

Kde: Horka nad Sázavou (místo letního tábora)

Cena:  990 Kč  (pokud s sebou vezmeš kamaráda, který nebyl na táboře, sleva 150 Kč – bude vráceno na tábořišti)  

V pátek 8. 9. budeme odjíždět autobusem z autobusové zastávky Strašnická v Praze v 17h. V táboře budeme okolo 18:30. V neděli 10.9. se budeme vracet také autobusem s odjezdem v 16:00 z Horky nad Sázavou a s návratem do Prahy (opět Strašnická) okolo 17:30.

PŘIHLÁSIT SE

 

Cena zahrnuje: dopravu (podle počtu účastníků bude určen způsob dopravy)                                                                       stravu (Pá-večeře až Ne-oběd vč. snídaní formou švédských stolů)                                                             ubytování (v případě potřeby i další deky na spaní)            

Program: nejoblíbenější hry letošního tábora, disko x  táborák, vzpomínky, zábava atd.

S sebou:
klasické vybavení vč. hygienických potřeb, sportovní   oblečení,  teplé oblečení (i na spaní), spacák, hrneček na pití, kartičku ZP

Závazné přihlášky: mailem (tabor.cmelak@seznam.cz) nebo online  

Platba: pro závaznou rezervaci místa je nutné po přihlášení uhradit nutno i platbu do tří dní na číslo účtu: 2140179021/3030  POZOR – oproti platbě tábora ZMĚNA! 

Plánovaný odjezd v pátek v odpoledních hodinách odjezd autobusem z Prahy (místo bude upřesněno), příjezd v  neděli v cca v podvečer autobusem. Přesné časy budou upřesněny.

Pozn.: v případě chladného počasí zatopíme v jídelně, kde se dá i přespat, případně cca 6-8 nejmenších může přespat v budově na marodce

 

Storno podmínky 

Odhlášení více než 60 dní před odjezdem: 100 Kč, 60 – 30 dní: 25 % ceny poukazu, 30 – 8 dní 50 %, méně než 7 dní: 100 %,  Při odhlášení či nenastoupení ze zdravotních důvodů na základě lékařské zprávy neprodleně zaslané: 70 %. Při dřívějším odjezdu dítěte z tábora ze zdravotních důvodů se vrací denní sazba za stravování, při jiných důvodech se nic nevrací.

 
Na Tvou účast se těší

                                                                                           Mirek, Kuba  +  další vedoucí

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme