www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Letní tábor 2023

Vážení rodiče, ahoj táborníku,

tábory „ČMELÁK“ mají již za sebou úspěšných 21 let a právě startuje dvaadvacátá sezóna, z toho budeme po dvacáté na našem vlastním tábořišti v Horce u řeky Sázavy.

Vy právě teď čtete naši nabídku na léto 2023 pro děti ve věku 6 – 17 let, po dohodě mohou jet i předškoláci.

Letos je možné se přihlásit na první nebo druhý turnus, ovšem kapacita jedničky je již naplněna.

Autobusová doprava z Prahy a zpět. 

Odkaz na přihlášku zde

 

Letos se můžete těšit na celotáborovou hru s názvem

 

AVENGERS

Program 
Kromě klasického programu plného her a soutěžení se děti mohou těšit na koupání, jízdy na lodích, táboráky, noční hry, oblíbený celodeňák, diskotéky, pouť, aukci s množstvím plyšáků a jiných odměn a plno dalších již tradičních ale i netradičních akcí 😉 . Chod tábora budou opět zajišťovat vaši oblíbení vedoucí (naprostá většina z nich s námi dříve jezdila jako děti), samozřejmostí jsou profesionální zdravotníci a kvalitní kuchaři. Abyste si mohli udělat lepší obrázek toho, co se na našem táboře dělá a v jaké podobě, projděte si fotogalerie z minulých let nebo i táborový zpravodaj.

 

 

[ws_table id=“5″]

 

Přihlášení 

Pokud jste se rozhodli přihlásit své dítě na LDT „ČMELÁK“, pak děláte jedině dobře. Na přihlášce lze vybrat pouze 2. turnus , protože kapacita jedničky je již týden od spuštění přihlašování naplněna (pro aktuální informace sledujte náš Facebook). Nejlépe vyplňte elektronickou přihlášku, příp. si stáhněte, vytiskněte a vyplňte přiloženou přihlášku na hlavní stránce a nejlépe obratem ji pošlete na adresu uvedenou zde na hlavní straně. Přihláška se stane závaznou ihned po zaplacení požadované částky (také možné od začátku ledna).

 

Cena zahrnuje

Cena tábora zahrnuje: ubytování, kvalitní stravu (již tradiční specialitou tábora jsou
všechny snídaně formou švédských stolů a navíc není problém bezlepková dieta) vč. pitného režimu, dopravu z Prahy, kvalifikované personální zajištění, odměny pro děti, sportovní vybavení a materiální zabezpečení. Cena tábora zahrnuje i pojištění dětí.

 

Typ ubytování

Chatky pro 4 osoby (tj. 2 palandy), lůžkoviny (polštář, povlak na něj a prostěradlo, příp. deky, když je zima). V hlavní budově je splachovací WC, pro pány i pisoáry, sprchy a teplá voda. V hlavní budově se nachází i ošetřovna a marodka.

 

Platba a slevy

Při platbě lze využít příspěvku FKSP. Na přihlášce je v tomto případě potřeba vyplnit požadované údaje a my Vám poté vystavíme fakturu.

Pro sourozence máme „sourozeneckou slevu“ ve výši 200 Kč na každé dítě.

Pro účastníky dřívějších LDT ČMELÁK nabízíme ještě slevu ve výši 100 Kč za každého dalšího kamaráda, který se letošního tábora zúčastní. Podmínkou je, že se dosud nezúčastnil žádného LDT ČMELÁK. Musí ale Vaše jméno uvést ve své přihlášce v kolonce „kde jsme se o táboře dozvěděli“ a po uhrazení tábora (jím i Vámi) máte na slevu nárok (částku 100 Kč obdrží Vaše dítě na táboře).

Po připsání platby na náš účet obdržíte do cca 14 dní potvrzení o zařazení Vašeho dítěte na tábor a nejpozději do 31. 5. pak i doporučený seznam věcí, informace o odjezdu a příjezdu, tiskopis na bezinfekčnost, lékařské potvrzení apod. Doporučujeme průběžně sledovat naše webové stránky nebo náš Facebook.

 

Tábor lze zaplatit i ve splátkách

Splátka před lomítkem je splátka za 1. turnus a splátka za lomítkem je spátka za 2. turnus! Dohromady platba ve dvou nebo ve třech splátkách musí dát celou částku za turnus.

[ws_table id=“6″]

Tábor je nutné uhradit do 14 dní od poslání přihlášky (alespoň první splátkou), jinak přihláška není platná a Vaše místo bude nabídnuto dalším potenciálním zájemcům!

 

Pokyny k platbě (přijdou Vám i do mailu po odeslání přihlášky):

Cena tábora: 1.turnus 6 790 Kč, 2. turnus 6 390 Kč

Číslo účtu: 1033894666/5500

Variabilní symbol ve tvaru: rodné číslo dítěte před lomítkem

 

Storno podmínky 

  • odhlášení více než 60 dní před odjezdem: 500 Kč
  • odhlášení 60 – 31 dní: 25 % ceny tábora
  • odhlášení 30 – 8 dní: 50 %
  • odhlášení méně než 8 dní: 100 %
  • při odhlášení či nenastoupení ze zdravotních důvodů na základě lékařské zprávy neprodleně zaslané: 50 %
  • při dřívějším odjezdu dítěte z tábora ze zdravotních důvodů se vrací denní sazba za stravování, při jiných důvodech se nic nevrací

 

Naše celotáborovky:

[ws_table id=“7″]

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme