www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Neděle 11.7.

Po prodlouženém budíčku a noci strávené v lese (pouze Velký), přišla vydatná snídaně vhod. Dnes ráno byly totiž i tousty 😉 .
Během dopoledne si Malý zahráli Vybíjenou, modifikovanou Kimovu hru a procházeli dráhou, ve které se mohli dotýkat země pouze končetinami, které byly nakreslené na obrázku před nimi, to byla sranda 😀 . Velký zvládli kromě turnajů ve Vybíjené a Ringu odehrát i hru stylizovanou do lékařské atestace.
K obědu jsme měli výborné filé s bramborem.
Celý polední klid i část odpoledne se opět nesl v rytmech samby, rumby a cha-chy. Musíme děti pochválit za poctivost v nacvičování svých karnevalových vystoupení ?? .
Po tanečních zkouškách si všechny děti zahrály míčovou hru, cílem bylo prohodit míč mezi nohama protihráče.
Navíc jsme si ještě stihli zahrát hru, při které nám oživovaly mrtvoly kosmonautů, kteří tragicky zahynuli během dne jiných vesmírných výpravách a ony solární panely, které si děti před pár dny postavily, odkryly jejich těla. Dětem byla rozdána písmena abecedy a při jejich vyřčení se musely co nejrychleji zvednout a získat tak pro svůj tým bod.
Po této hře nám začalo poprchávat, tudíž jsme večerní nástup uskutečnili ihned. Dnes se nejvíce dařilo Marťánkům u Malých, u Velkých na prvním společném místě skončili Orbiti a Raketky ???.
Po večeři (šunkofleky) se rozpršelo bohužel silněji, tudíž noční hlídka byla zrušena a všichni naši astronauti si po předchozí dobrodružné noci mohli zaslouženě odpočinout.
Ale co za hudbu se to pozdě v noci ozývá z jídelny? Že by nějaké překvapení? ?

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme