www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Neděle 16.7.

Neděle 16.7.
A je to tady! První celý den tábora za námi?. Všichni měli posunutý budíček o půl hodiny, protože jak je u nás zvykem, tak v neděli se vstává později a bez rozcvičky ?.
Kuchyně nás uvítala švédskými stoly ke snídani a odstartoval pořádný perný den. Začali jsme klasickou první hrou ,,Běhací člověče, nezlob se”. Co se týče ostatních her, tak se děti opět přiblížily příběhu Avengers. Vyzkoušely si převádění lidí na svou stranu nebo třeba hledání gamma záření, které vychází z teseraktu, podle kterého našly zlého Lokiho. K obědu byly kuřecí paličky s rýží.
Po obědě táborníci dokreslili týmové vlajky a využívali svou základnu S.H.I.E.L.D. na zemi, ve vzduchu i ve vodě během hry známé jako “skořápky”.
V rámci naší příběhové hry se členové každého týmu (mimochodem máme 4 týmy u Malých a 5 u Velkých) rozdělili na čtyři menší skupinky, jelikož budou hrát individuální hry. Tyto skupinky budou soutěžit v rámci své věkové kategorie proti sobě.
K večeři jsme si pochutnali na rybích prstech s bramborovou kaší. Po večeři si děti užily první seznamovací diskotéku, která skončila okolo desáté večer. Teď už hezky spinkají a zítra se těšíme na další aktivní den.
tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme