www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Neděle 30.6.2019

Letos jsme u řeky Sázavy přivítali celou hordu pirátů. Přijeli ještě před obědem a zcela obsadili naše pirátské městečko. Těšíme se na společně strávených 14 dní, snad nikdo během té doby neztroskotá na pustém ostrově :).

A teď trochu vážněji … běh tábora je již během prvních společných hodin v plném proudu. Před obědem se všichni ubytovali a zahráli si každoročně stejnou první hru. Následoval oběd, polední klid, rozdělení dětí do týmů a hned potom první soutěžní hra, která vyústila v krásná pirátská jména jednotlivých týmů. Schválně, dokážete z názvů týmů odhadnout všechna čtyři pravidla, která musely týmy splnit, aby bylo jejich jméno uznáno?

Malý: Rudý Karibik, Mořský Postrach, Podmořské Koráby, Chrabří Kormidelníci, Rudá Bouře
Velký: Mořský Trojzubec, Černá Perla, Mořské Chrobotnice, Gurmánští Piráti, Mokří Žraloci, Pirátští Pracháči

I přes velké horko jsme brzy překročili k druhé a poslední dnešní hře, všemi jistě očekávanému Člověče, nezlob se. Všichni se vydali statečně ze všech svých sil, aby zajistili svému týmu co nejlepší výsledek a odměnou jim bylo koupání v řece.

Po večeři proběhl první velký nástup v kostýmech. Seznámili jsme děti s každodenním během tábora a vysvětlili letošní celotáborovou hru nazvanou Zlatý věk pirátství. Teď se děti baví na seznamovací diskotéce, brzy ovšem přijde večerka a první táborová noc – je příjemně teplá a plná zářivých hvězd. My se taaak máme :)!

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme