www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Pátek 10.7.2020

Ranní rituál se dnes opakoval – budíček, rozcvička, mytí rukou, k snídani švédské stoly a turnajovka – oblíbená Trojnožka 😉 .

Ovšem další program byl již nestandardní. Na mysli jsme totiž měli utajený odpolední program, takže po Trojnožce se nám hodilo krásné počasí – naši táborníci se šli koupat, někteří si chtěli zahrát ringo a vyzvali dokonce k zápasu i vedoucí 🙂 .

Po obědě (rizoto) a poledním klidu začala v půl třetí 12 hodinová hra (pro Malé trvala hra 3 hodiny a začala až o hodinu později), jejímž cílem je co nejvíckrát uctít boha. Jelikož ve starověké Číně oslavovali jednoho boha i celých 24 hodin, byli jsme na naše táborníky mírní 😉 . Je potřeba přinést co nejvíce mincí, jednu dostane dvojice/trojice, pokud se netrefí do kotlíku a ještě jde delší cestou zpět, tři mince dostanou ti, kteří boha potěší a trefí se do kotlíku a navíc jdou stejnou cestou zpět.

Jaký tým asi přinese nejvíce mincí? U Malých vyhráli tuto náročnou hru Dráčci, druzí skončili Hůlky, třetí Panďáci a čtvrtí Číňánci. Výsledky se promítnou do stavby čínské zdi. Všem moc gratulujeme a Velkým přejeme do zbývajících hodin hodně síly a vytrvalosti 🙂 .

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme