www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Pátek 17.7.2020

Letošní tábor už bohužel skončil. A loučení to bylo dlouhé a smutné… Začneme ale od začátku.

Ráno děti vstávaly v 7:30, užily si poslední švédské stoly na letošním Čmeláku a vrhly se do balení. Byl to občas boj, hlavně u Malých někteří nevěděli, co je v chatce jejich a co ne 🙂 . Takže když se vám objeví doma nějaké cizí věci, nebo naopak vám bude něco chybět, neváhejte se ozvat. Dáme vám kontakt na rodiče ostatních dětí z chatky a třeba to dobře dopadne 😉 . Poté, co děti vysbíraly tábor od veškerých papírků a obalů od sladkostí (které se každý rok po předání odměn povalují všude po táboře), proběhl poslední nástup. Na něm jsme se snažili udat poslední ztráty a nálezy a také jsme dětem rozdali CD s letošními fotkami (sourozenci dostali jedno CD). Doufáme, že bude pro děti i pro Vás hezkou připomínkou letošního skvělého ročníku 🙂 .

Pak už si nějaké děti začali odvážet rodiče, takže začalo loučení 🙂 . Následoval krátký pochod k autobusům (kufry a další věci jsme samozřejmě dětem odvezli 😉 ) a další loučení tentokrát dětí s vedoucími. Potom už jsme všem jen zamávali a děti dorazily ve 12:30 do Prahy.

Doufáme, že si všichni tábor pořádně užili a mají spoustu skvělých zážitků 😉 . My se už teď moc těšíme na příští rok a věříme, že se s většinou uvidíme jak na dozvukách, tak i za rok na táboře 🙂 .

“LDT ČMELÁÁÁK” 😀

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme