www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Pátek 21.7.

Pátek 21.7.

Dnešní den proběhl ve znamení turnajových her ⚔️, ve kterých děti tentokrát nezískávaly políčka na mapě, ale postavily se celkem 25 nepřátelským vojákům, přičemž za každého svého získaného Avengera zneškodnili jednoho nepřítele a za výhru souboje tři. Cílem bylo zneškodnit co nejvíce nepřátel a vracet se tak na mapě co nejméně, velké posuny zpět znamenaly i možnou ztrátu již získaného Avengera z předchozích dní ?‍♀️ .

Hned po snídani (byla obohacena o vánočku ?) se naši malí i velcí táborníci, v rámci pokračujícího příběhu a cesty na Sibiř, pustili do soubojů v trojnožce, střihané a míčové hře s již zaběhlým názvem “Míč letí”.

K obědu byla oblíbená táborská bašta – bramborový knedlík, vepřové maso, uzené maso, párek, špenát. Po poledním klidu si velké děti vyzkoušely plavbu v pramici a kanoích. Dále pokračovaly turnaje, a to ve vybíjené, běhacích piškvorkách a shazování kuželů. Nepřátel stále ubývalo a někomu se dokonce podařilo zneškodnit všech 25, gratulace všem ?? .

K večeři byla bramborová polévka a buřty, které si děti opekly při prvním letošním táboráku za doprovodu známých písniček. Taktéž proběhl večerní nástup, tentokrát bez převleků, jelikož byl u ohně za doprovodu již zmíněné vydatné večeře. Jedním z hlavních bodů bylo vyhodnocení výsledků a výpočtu poražených nepřátel. Každý neporažený nepřítel tedy představoval jedno políčko na mapě vzad a každé takto pozpátku objeté kolo ztracení již získaného Avengera. Bohužel se moc nedařilo S.H.E.L.D.U., kteří se museli vydat na dlouhou zpáteční cestu na našem herním plánu?.

S.H.I.E.L.D. spolu s Pantery jsou zároveň dnes i služebním oddílem a o půlnoci střeží tábor první hlídka z jejich týmu. Přejme jim, ať tábor a vlajky uhlídají v poklidu ? . Hezkou dobrou noc, Čmeláci ?? .

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme