www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Pátek 8.7.

Každoročně se snažíme vymyslet nějakou specialitu, která ozvláštní ročník a dnešní den byl dnem D 😊🤩. Dopoledne jsme hráli turnajové hry (Velký hráli Míč letí a Ringo, Malý Šátek a Granát), po luxusní rajské omáčce s těstovinami a kratším poledňáku začal odpoledne program mimo běžný režim.

Jelikož se celotáborová hra jmenuje Expedice za Guinnessovým rekordem, tak dnes děti překonávaly rekordy 💪. Téměř každý vedoucí měl 2️⃣ stanoviště, kde se překonávaly námi vymyšlené rekordy. Jednalo se například o: největší počet hlaviček, nejvíce kolíčků na obličeji, nejrychleji vypitou sklenici vody, medvěda, nejrychleji překonanou určenou vzdálenost kačáky nebo žabáky a mnoho dalších 🤗. Tento program trval přibližně 2 hodiny, děti se překonávaly mezi sebou a někdy to byly opravdu kruté boje 😅. Následovaly přípravy na galavečer. Děti během dne vyplnily dotazník s různými kategoriemi jako např. nejroztomilejší táborník, nejvšestrannější táborník, nejvtipnější vedoucí a ještě dalších 6 kategorií. Naši skvělí kuchaři připravili na galavečer hostinu formou rautu 😍 (jednohubky, řízky, chlebíčky, ovoce, zelenina a samozřejmě nesměl chybět uvítací drink 🍹).

Během celého večera se vyhlašovaly výsledky z dotazníků a vítězům se předávaly ceny Oscar 🗽a poukazy na čmeláčí výhody 😉. Dále jsme vyhlásili rekordmany, kteří se podepsali na naši Zeď slávy a dostali medaili 🏅.
Celý týden děti natáčely reklamní spoty, aby si mohly vydělat ještě další peníze na expedici. Těmito reklamami jsme prokládali galavečer a byla to fakt sranda 😂. Nesměla chybět ani kulturní vložka, o kterou se postarali vedoucí. Připravili si komické představení, pěvecký kvartet, kde se zpívalo 25 písniček (všechny na stejné 4 akordy 😊) a nakonec i taneční vystoupení Pomáda 💃. Večer dále volně přešel do diskotéky, kterou si děti také moc užily 🕺.
Zítra už naše horolezce čeká druhá etapa expedice. Doufáme, že si děti dnešek náramně užily a odpočinuly si od zdolávání 14 nejvyšších vrcholů světa 😁🐝♥️.

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme