www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Pátek 8.7.

Každoročně se snažíme vymyslet nějakou specialitu, která ozvláštní ročník a dnešní den byl dnem D ??. Dopoledne jsme hráli turnajové hry (Velký hráli Míč letí a Ringo, Malý Šátek a Granát), po luxusní rajské omáčce s těstovinami a kratším poledňáku začal odpoledne program mimo běžný režim.

Jelikož se celotáborová hra jmenuje Expedice za Guinnessovým rekordem, tak dnes děti překonávaly rekordy ?. Téměř každý vedoucí měl 2️⃣ stanoviště, kde se překonávaly námi vymyšlené rekordy. Jednalo se například o: největší počet hlaviček, nejvíce kolíčků na obličeji, nejrychleji vypitou sklenici vody, medvěda, nejrychleji překonanou určenou vzdálenost kačáky nebo žabáky a mnoho dalších ?. Tento program trval přibližně 2 hodiny, děti se překonávaly mezi sebou a někdy to byly opravdu kruté boje ?. Následovaly přípravy na galavečer. Děti během dne vyplnily dotazník s různými kategoriemi jako např. nejroztomilejší táborník, nejvšestrannější táborník, nejvtipnější vedoucí a ještě dalších 6 kategorií. Naši skvělí kuchaři připravili na galavečer hostinu formou rautu ? (jednohubky, řízky, chlebíčky, ovoce, zelenina a samozřejmě nesměl chybět uvítací drink ?).

Během celého večera se vyhlašovaly výsledky z dotazníků a vítězům se předávaly ceny Oscar ?a poukazy na čmeláčí výhody ?. Dále jsme vyhlásili rekordmany, kteří se podepsali na naši Zeď slávy a dostali medaili ?.
Celý týden děti natáčely reklamní spoty, aby si mohly vydělat ještě další peníze na expedici. Těmito reklamami jsme prokládali galavečer a byla to fakt sranda ?. Nesměla chybět ani kulturní vložka, o kterou se postarali vedoucí. Připravili si komické představení, pěvecký kvartet, kde se zpívalo 25 písniček (všechny na stejné 4 akordy ?) a nakonec i taneční vystoupení Pomáda ?. Večer dále volně přešel do diskotéky, kterou si děti také moc užily ?.
Zítra už naše horolezce čeká druhá etapa expedice. Doufáme, že si děti dnešek náramně užily a odpočinuly si od zdolávání 14 nejvyšších vrcholů světa ??♥️.

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme