www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Pondělí 17.7.

Pondělí 17.7.

V pondělí ráno se opakoval klasický táborový rituál – budíček, rozcvička a snídaně, snad už ani nemusíme zmiňovat, že snídaně formou švédských stolů je prostě čmelákovská klasika ? .

Dopoledne se táborníci pustili do prvních individuálních her. Hledali tvář Lokiho v davu a sháněli dostatečné množství iridia ke zkrocení teseraktu. Hry obnášeli jak mnoho zábavy tak soustředění. Zároveň si zahráli i napínavé běhací pexeso.

Po poledním klidu pak děti vnikly do základny S.H.I.E.L.D.u a převážely zajatého Lokiho do nedaleké cely mimo tábor pomocí kroketu, Lokimu se ale podařilo utéct. Zpět do tábora se Velký dostávali po dvojicích pomocí nejrůznějších úkolů – přehazování míčů, převracení čtyřmetrové latě a posouvání gumových trojúhelníků po švihadle. Malý tuto cestu absolvovali pouze pomocí kutálení míčků a běhu s držením společného předmětu.
K večeři, která následovala po hře, nám kuchyně připravila chutné buchtičky se šodó? .

U Malých se zatím nejlépe daří Panterům, kteří nejrychleji získali 2 Avengery, u Velkých jsou po dvou hracích dnech ve vedení Crossmani s totožným počtem Avengerů, tedy dvěma. Ještě se určitě vyplatí zmínit, že na nás k obědu čekal výborný moravský vrabec s červeným zelím a houskovým knedlíkem. Mňam, to byla dobrota ? .

Už přes hodinu trvají noční hlídky, které se budou střídat a střežit náš tábor až do budíčku ⏰ . Je teplá noc, a tak bude hlídání hned příjemnější ? .

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme