www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Pondělí 4.7.

Pondělí 4.7.

Krásný začátek svátečního týdne vám přejeme z našeho tábora u řeky Sázavy ?. Dnešní den zahájila opět výborná snídaně formou švédských stolů. První hra byla snad nejoblíbenější hrou tábora – Střihaná ?✌️?️, která se hrála paralelně s jinou, při které jeden z dvojice hádal, co kreslí druhý poslepu. Snažíme se totiž co nejvíce minimalizovat prostoje, než nějaký tým přijde na řadu ?. Pak následovaly ještě 2️⃣ hry před obědem.
K obědu byl moravský vrabec s houskovým knedlíkem a červeným zelím, mňam ?. Po poledním klidu se šla hrát hra na náš slavný pahorek ⛰️. Navštívili jsme i Malý Gamebook (blízký les), kde jsme odehráli další hru, kterou jsme livestreamovali na našem táborovém Instagramu ?. Jednalo se o natahování provázků mezi stromy a přenášení členů expedice (ve hře papíroví koně) na vrchol hory.
Dnešní fajn den jsme vyšperkovali výbornými lívanci k věčeři ?, na kterých si děti i vedoucí moc pochutnali (můžete si to ověřit ve Stories na FB i IG ?) . Po chvíli odpočinku začal volejbal, starší děti vyzvaly vedoucí, kteří ovšem nehrají jen tak, takže se hrálo o brod ?. Celá hra byla velice napínavá, ale nakonec vyhráli vedoucí 2:1 na sety. Nevadí, vyjde to třeba příště ??. Na konci volejbalu se rozpršelo, ale přeháňka byla před večerkou pryč ☺️. Teď už všichni odpočívají a těší se na další den plný výzev na Čmelák ?.

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme