www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Shrnutí LDT 2019

Tak už je to skoro týden, kdy jsme se vrátili všichni domů z tábora. Věřili byste, že je Čmelák uz plnoletý? Je to tak, letošní ročník byl již osmnáctý a my bychom Vám rádi tento ročník ještě naposledy zrekapitulovali.

Letos jsme poprvé v historii vytvořili celkově 11 týmů (6 velkých a 5 malých oddílů). Celkově jsme během deseti hracích dní odehráli 61 her a vyzkoušeli jsme si jeden obrácený den, kdy si děti samy grilovaly kuřata, pekly brambory a zároveň hrály až do čtyř hodin do rána hry. Jedenáctý den začal závěrečným výletem, který letos zahrnoval pro velké oddíly přespání v lese a který vyvrcholil druhým dnem výletu, ten děti strávily na řece Sázavě, kterou sjely na kánoích z Ledče až do tábora. Celkově letošní celotáborovou hru Zlatý věk pirátství u Malých vyhráli Chrabří Kormidelníci a u Velkých Pirátští Pracháči. Poslední celý den tábora, jak je již na Čmeláku dobrým zvykem, byl věnovaný pouti, dražbě, fotbalu děti vs. vedoucí (vedoucí po roční pauze s přehledem opět vyhráli) a také jsme po pár letech hledali MISS a MISSÁKA  .

Doufáme, že se letošní rok dětem líbil a už teď přemýšlíme nad tématem pro příští rok. Pokud byste chtěli si ještě letošní ročník připomenout tak se můžete zúčastnit potáborových dozvuků, které proběhnou v termínu 13. – 15. 9. 2019.

Zároveň určitě opět plánujeme prosincový aquapark  .

http://www.tabory-cmelak.cz/dozvuky/

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme