www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Sobota 11.7.2020

Včerejší Uctívání bohů skončilo kvůli dešti dříve, než jsme čekali, a to v půl dvanácté. Nejvíce mincí přinesl od boha tým Bambusů, ale konečné výsledky byly hodně vyrovnané, mezi posledním a prvním týmem byl rozdíl pouze 11 mincí, což byly vlastně čtyři kratší kola. Blahopřejeme všem, kteří vydrželi až do konce 😉 .

Dnešní budíček byl tedy pro Velké posunut až na půl desátou. Po snídani se v jídelně připojili k Malým ve vymýšlení a přípravě loutkového divadla. Venku totiž pršelo, takže jsme celé dopoledne strávili v jídelně, Malý i Velký po dokončení příprav na divadlo hráli ještě jednu hru. Následoval oběd, při kterém jsme si pochutnali na oblíbené táborské baště (bramborový knedlík, tři druhy masa, špenát) a polední klid. Během poledňáku se počasí umoudřilo a zbytek dne jsme už odehráli vše venku. Stihli jsme 4 příběhové hry, například při jedné z nich měli naši táborníci za úkol přinést nepoznáni z lesa co nejvíce fáborků, některé maskovací kreace byly opravdu originální 🙂 .

Po večeři (zapečené těstoviny) přišel na řadu celý den rozhodující přenos rýže. Nejvíce výhod u Malých během dne vyhráli Panďáci a tuto výhodu potvrdili i při přenosu rýže. U Velkých s pomocí Vyšší moci vyhráli dnešní den o pouhé 2 gramy Nudláci před Bambusy. Gratulujeme 😉 .

Právě probíhá diskotéka a táborníci už to roztáčejí na parketu 🙂 . Zítra je neděle, takže bude posunutý budíček, během dne budeme hrát čmelákovské Pět proti pěti, takže prosíme o vyplňování dotazníku (zde na webu) a také děti odehrají připravené loutkové divadlo. Těšíme se 😉 !

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme