www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Sobota 15. 7.

Sobota 15.7.
Den příjezdu na letošní druhý turnus Táborů Čmelák je již za námi. Zítra se rozjede ta pravá akce ?.
Konečně jsme se všichni dočkali Avengers a Čmeláka ? . Naštěstí ten rok vždy uteče rychle a my jsme rádi, že na táboře můžeme přivítat spoustu nových tváří a těšíme se, že se brzy stanou součástí naší Čmelák rodiny ? .
Letošní cesta na tábor byla v pořádku. Při čekání na všechny děti, jsme čas využili pro seznamovací hry. Všichni jsme se sešli na táboře kolem 17hod? . Poté se naši táborníci začali ubytovávat do chatek. Bagáž pomáhali odnášet naši vedoucí kluci a praktikanti. Vedoucí u Malých se soustředili přímo na pomoc Čmelákům do cca 10 let s ubytováním ? .
Následoval odchod na jídlo, které je jakožto první táborová večeře již mnoho let tradiční – těstoviny s boloňskou omáčkou – a že se letos opravdu povedlo ? .
Po večeři proběhl první nástup, při kterém Kiki mluvila o tom, jak to na našem táboře funguje a vysvětlil princip letošní celotáborové hry, Avengers ? , s názornou ukázkou na připravených nástěnkách.
Posledním bodem dne byla první připravená scénka, která táborníky uvedla do začátku našeho příběhu a představení všech vedoucích v převlecích Avengerů ? . Následně si vedoucí vyvolali své členy oddílu a děti začaly vymýšlet jeho název.
Zítra nás tedy čeká první nástup po oddílech a první soutěžní hry. Složení oddílů přineseme brzy, abyste mohli samozřejmě pořádně fandit ??.
tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme