www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Středa 19.7.

Středa 19.7.

Dnešní ráno bylo trochu jiné než je u nás na Čmeláku běžné. Hned po rozcvičce si totiž děti zabalily batohy a vydaly se k jídelně, kde je čekala divadelní scénka ? o vytvoření nepřátelského robota Ultrona Avengery, čímž si proti sobě poštvali celé lidstvo. To se také projevilo tím, že dětem nikdo nepřipravil klasické švédské stoly a musely si snídani připravit samy ?‍♀️?.

Jelikož Avengers byli pod nátlakem okolností nuceni se dokonce stáhnout do bezpečí mimo civilizaci, i naši malí a velcí táborníci opustili na 2️⃣4️⃣ hodin táborovou základnu a vydali se do nedalekého lesa ???. Zde si po příchodu postavili přístřešky pro přenocování a zahráli si několik her.

Jednalo se například o oblíbenou velkou a dlouhou hru papírkovanou, děti dále rozluštily šifru a Velký se naučili poznávat vlajky afrických států (jelikož podle filmů právě z africké Wakandy pochází i nejtvrdší kov světa – Vibranium, které Avengers potřebují) a Malý postavili návrhy domečků, ve kterých by bylo možné v Africe přebývat. K obědu byla sekaná s houskou a k večeři pak guláš s chlebem. Samozřejmě děti dostaly i svačinu a dostatečně jsme je zásobovali vodou a čajem ? .

Spousta dětí už se během tábora na venkovní přespání ptala, a tak se jim dnes toto přání vyplní ?. Malým jsme dali na výběr a větší polovina dobrodruhů zůstala v lese spinkat ☺️. Všichni spí pohromadě a věříme, že si to perfektně užijí. Ráno se zase všichni vrátí do tábora ke klasickému táborovému režimu ? . Dobrou noc a krásné sny ?️? .

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme