www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Středa 6.7.

Překvapenííííí! Na hodinách svítí 4hod ráno a tábor vstává 🕓😜. Naše horolezce čekal výstup na nejvyšší horu světa, Nirmal Purja totiž zdolal Mont Everest v 5:30, proto tak brzký budíček 😉. Děti vystoupaly na náš pahorek, užily si úžasný východ slunce 🌄 a uvařily si polévku k snídani z předpřipravených surovin 🍲. Mezi týmy se neslo, že nejlépe se povedla Mačkám 😋. Hrály se zde hry do té doby, než jeden tým z Velkých a jeden z Malých zdolal tuto zrádnou osmitisícovku. U Velkých se to podařilo Lavinkám a u Malých Skáličkám. Gratulujeme 🎉!

Poté následoval oběd (holandský řízek s bram. kaší), polední klid byl dnes delší, aby si všichni odpočinuli, když se vstávalo tak brzy 😉.
Odpoledne se hrály ještě dvě hry. Jedna se jmenovala Óda na vůdce 😅. Děti musely vymyslet několik přídavných jmen pro svého vůdce týmu a pak se tyto chvalozpěvy učily i jiné týmy, byla to sranda 😂. Pak šlo o pamatování si slov a jejich zopakování ve správném pořadí. Po druhé hře nás čekala večeře, ke které jsme měli plněnou tortillu. Program se ukončil tradičně nástupem v kostýmech 😉.
Po dnešku jsou na prvním místě z Velkých M-K9 a z Malých Skáličky 👍. Zítra určitě nějaké posádky dokončí první etapu výpravy, tj. šest nejvyšších hor v Nepálu.
Dnes večer spí mimo tábor Himalájčani, dobrou noc 😍.

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme