www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Středa 6.7.

Překvapenííííí! Na hodinách svítí 4hod ráno a tábor vstává ??. Naše horolezce čekal výstup na nejvyšší horu světa, Nirmal Purja totiž zdolal Mont Everest v 5:30, proto tak brzký budíček ?. Děti vystoupaly na náš pahorek, užily si úžasný východ slunce ? a uvařily si polévku k snídani z předpřipravených surovin ?. Mezi týmy se neslo, že nejlépe se povedla Mačkám ?. Hrály se zde hry do té doby, než jeden tým z Velkých a jeden z Malých zdolal tuto zrádnou osmitisícovku. U Velkých se to podařilo Lavinkám a u Malých Skáličkám. Gratulujeme ?!

Poté následoval oběd (holandský řízek s bram. kaší), polední klid byl dnes delší, aby si všichni odpočinuli, když se vstávalo tak brzy ?.
Odpoledne se hrály ještě dvě hry. Jedna se jmenovala Óda na vůdce ?. Děti musely vymyslet několik přídavných jmen pro svého vůdce týmu a pak se tyto chvalozpěvy učily i jiné týmy, byla to sranda ?. Pak šlo o pamatování si slov a jejich zopakování ve správném pořadí. Po druhé hře nás čekala večeře, ke které jsme měli plněnou tortillu. Program se ukončil tradičně nástupem v kostýmech ?.
Po dnešku jsou na prvním místě z Velkých M-K9 a z Malých Skáličky ?. Zítra určitě nějaké posádky dokončí první etapu výpravy, tj. šest nejvyšších hor v Nepálu.
Dnes večer spí mimo tábor Himalájčani, dobrou noc ?.

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme