www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Úterý 13.7.

Dnes ráno nás opět probudilo sluníčko a modrá obloha.
Po snídani si Velcí kosmonauti ověřili, zda je jejich úsudek, po tak dlouhé době strávené ve vesmíru, stále stejný jako úsudek pozemšťanů. Soupeřili proti sobě při vědomostní soutěži 5 proti 5 aneb Co na to Čmelák. Malí si dopoledne zahráli Běhací piškvorky, táborového Loskutáka i oblíbený Šátek.
Po obědě (holandský řízek s bramborovou kaší) následoval polední klid, který všichni táborníci díky venkovnímu dusnu strávili uvnitř chatek.
Odpoledne si všechny děti zahrály kostky proti svým soupeřům v rámci hry, která simulovala vzpouru ve vedení. Malý rovněž odehráli 5 proti 5 a Velký si vyzkoušeli na čas přehazovat míč do pahorku, vyluštit šifru pro získání léku na šířící se nemoc a osvěžili si práci s buzolou 😉 .
K večeři byly domácí buchtičky se šodó.
Po večeři si někdo šel zahrát ringo a opět se uskutečnil fotbalový zápas mezi vedoucími a dětmi. Děti dnes nedaly vedoucím nic zadarmo, nakonec ale po prodloužení a následných penaltách podlehly. Chystá se ještě třetí zápas, podaří se dětem do třetice všeho dobrého vyhrát 🙂 ? Dnes byly již na půli cesty, příště musíte asi víc fandit 😉 😀 .
Do chatek nás zahnaly až záblesky na zatažené obloze. Hlídka se tedy dnes zrušila. Zatím pršelo jen chvilku, bouřka nás minula. Hlavně zítra bychom potřebovali dobré počasí, tak snad se předpověď nevyplní ? .

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme