www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Úterý 18.7.

Úterý 18.7.

V úterý ráno nás po snídani čekala hra s názvem Chamtivost Světa, kde měli hráči za úkol postavit co nejvyšší věž a vyvarovat se útokům nepřítele.
Dále byla na programu hra na výdrž v podobě držení tácků proti zdi, což představovalo startování motoru padající základny S.H.I.E.L.D. z nebe. Někteří vydrželi i přes 12 minut, což byl úctyhodný výkon ??. Poté se děti pokoušely najít Lokiho spojence a přetáhnout je zpět na svoji stranu pomocí štafetového oblékání kraťasů bez použití rukou a dále se vyrovnávali s bratrskou zradou, kde Loki zradil svého bratra Thora.

K obědu naši kuchaři připravili maso v mrkvi s bramborem a o poledním klidu se fanoušci vodních her měli možnost svlažit se v Sázavě. Vzhledem k dnešnímu horkému počasí byla návštěva řeky příjemným zpestřením☀️?.

Po poledním klidu se dohrávaly turnaje ve shazování míčů, jak u Velkých, tak u Malých, posléze si táborníci vyzkoušeli předávat rozkazy tichou poštou, při které vznikaly na konci řetězce i velmi vtipná spojení ? . V rámci příběhu se odehrála další scénka. Všechny děti byly svědky toho, jak Loki otevřel brány do nového světa a vpustil tak zlé síly do světa lidí. Naši Čmeláci se pak snažili odklonit atomovou bombu, kterou se Rada rozhodla do boje zapojit.

K večeři byly špagety s kuřecím masem a sýrovou omáčkou, spousta dětí si šla přidat ? . Po večeři následoval klasický večerní nástup v oblecích a všichni se dozvěděli, že u Velkých získali třetího Avengera Flevengers , u Malých Galaxy C, Realiťáci a S.H.I.E.L.D. dorovnali na tři Avengery a dělí se tedy o druhé místo hned po Panterech.

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme