www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Úterý 6.7.2020

Brzy ráno čekalo na Velký překvapení, a to velmi brzký budíček. Část týmu totiž musela překonat velkou vzdálenost do provincie císaře Čuo Wen-Ťüna, který jim nabídl pomoc při stavbě Velké čínské zdi. Tři členové každého týmu spolu se svým vedoucím vyrazili na cestu hned ráno, ostatní členové zůstali v táboře, kde se snažili vyhrát co nejvíce her a pomoci tak svým členům na cestě ziskem co největšího počtu nápověd. Tyto nápovědy je dovedly k šesti stanovištím a tým, který se vrátil do tábora jako první, vyhrál dnešní den a získal tak největší počet kostiček na stavbu Velké čínské zdi.

V táboře se někomu dařilo více a někomu méně, ovšem i tak si týmy s méně nápovědami s touto nepřízní poradily a získaly hezké umístění. Vítězství vybojovali Rejžáci a na druhé straně tým Nudláků musel být do tábora dovezen autem, aby stihl večeři – sladké kynuté knedlíky. Nevadí, příště se určitě bude dařit více 😉 . Každopádně všechny týmy si zaslouží uznání za zvládnutí náročné trasy, mají v nohách pěkných pár kilometrů, tak jim přejme rychlé zotavení 🙂 .

Malý zůstali celý den v táboře a odehráli sedm her, hráli stejné hry jako Velký akorát s trochu upravenými pravidly. K obědu měli sekanou s kaší a k večeři také kynuté knedlíky 🙂 . Před večeří přišel na řadu přenos rýže v oblecích, kde i přes to, že Dráčci získali největší počet bodů během dne, o pět gramů přenesli více rýže Hůlky, čímž vyhráli dnešní den. Gratulujeme 😉 .

Velký mají od té doby, co se vrátili do tábora, volno a Malý opět hlídají tábořiště u naší Velké čínské zdi (druhá půlka = 2 týmy). Přejeme všem hezkou dobrou noc, dnes opravdu bez překvapení 🙂 .

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme