www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Úterý 6.7.

Úterý nám začalo nejen posunutým budíčkem (díky včerejšímu pozdnímu návratu Velkých), ale i krásně modrou oblohou a sluníčkem, které prosvětlovalo den již od brzkého rána. Toho jsme museli samozřejmě hned po snídani využít. Děti se šly koupat a pro mnohé to bylo určitě příjemnou regenerací po včerejším náročném celodenním výletě. Volnější dopoledne jsme doplnili o projížďky na lodích a Malí si zahráli Běhací pexeso.
K obědu jsme si pochutnali na rajské s masovými koulemi a těstovinami. Po poledním klidu proběhla u Malých turnajová hra Míč letí, Velký se naučili jezdit na vesmírném vozítku a závodili na lodích. Obě skupiny si pak zahrály hru v lese, při které otevíraly a zavíraly přetlakové komory, a také si vyzkoušely jíst v mikrogravitaci.
Před večeří (lívance) jsme ještě stihli zahrát oblíbenou táborovou hru, Šátek, do které se u Malých zapojili i oddíloví vedoucí.
Nyní již tábor střeží noční hlídka, jejich služba skončí o půlnoci, kdy ji vystřídá další týmová dvojice. Ostatní tedy mohou hezky v klidu spát 😉 .

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme