www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Potáborové dozvuky 2009 – přeběžné info

Letošní letní tábory Čmelák jsou již pouze minulostí. Opět všechny tři turnusy proběhly uspěšně a určitě ještě máte některé zážitky v živé paměti (např, průsmyk, Vánoce, kuličky, oázy, hledání studánky atd.). Za zajímavost letošních táborů se dá označit fakt, že ačkoliv celotáborová hra byla na všech turnusech stejná, její skutečný průběh se na nich lišil.
A abychom si ještě jednou letošní tábory přiblížili, naplánovali jsme jako každoročně tradiční potáborové dozvuky, kde si při pohlížení fotek a videa společně zavzpomínáme na jednotlivé turnusy, zahrajeme si spolu s vedoucími oblíbené hry a dozvíte se i něco málo o plánovaném námětu celotáborové hry na příští rok.

Dozvuky proběhnou na našem tábořišti v Horce, a to buď v prodlouženém víkendu 25.-28.9., nebo v tom následujícím tzn.: 2.-4.10. V nejbližší době budou účastníkům tábora zaslány maily s bližšími údaji a s dotazem na termín. Ten termín, který u vás vyhraje, bude zrealizován. Na dozvuky samozřejmě můžete vzít i své kamarády, kteří ještě letos s námi na táboře nebyli, ale příště už by chybět nechtěli, protože tábory Čmelák jsou prostě bezva

Mirek
mail: tabor.cmelak@seznam.cz

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme