Warning: The magic method Visual_Form_Builder::__wakeup() must have public visibility in /home/www/tabory-cmelak.cz/www/tabory-cmelak.cz/wp-content/plugins/visual-form-builder/visual-form-builder.php on line 68

Warning: The magic method Visual_Form_Builder_Form_Display::__wakeup() must have public visibility in /home/www/tabory-cmelak.cz/www/tabory-cmelak.cz/wp-content/plugins/visual-form-builder/public/class-form-display.php on line 35
LDT Čmelák 2011 – aktuální info – www.tabory-cmelak.cz

www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

LDT Čmelák 2011 – aktuální info

Z důvodu malého počtu přihlášených dětí na 2. turnus se tento turnus letos konat nebude. Letošní LDT Čmelák tak bude mít pouze 1. turnus v termínu 3.-16.7.

Letos se přeneseme do anglického středověku a blíže se seznámíme s pověstmi okolo krále Artuše, Merlina, Rytířů kulatého stolu apod., dále samozřejmě nebudou chybět noční hra, táboráky, disko, koupání, lodě a vše, co patří k super táboru – to nelze popsat, to musíte prostě zažít.
Ubytování v chatkách, kvalitní strava 5x denně, snídaně formou švédských stolů, pitný režim, zkušení a oblíbení vedoucí (většina z nich jsou vlastní odchovanci) vč. profesionál. zdravotníka, lákavé odměny pro děti na závěr tábora (dle výsledku hry), doprava busem z Prahy.

Mirek
mail: tabor.cmelak@seznam.cz

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme