www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

LDT Čmelák 2011

Tábory ČMELÁK vstupují již do své 10. sezóny. Letní tábory se opět uskuteční v Horce nad Sázavou, ale z provozních a finančních důvodů se budou konat pouze 2 turnusy v termínech 3.-16.7. a 16.-29.7., cena tábora ale zůstane na loňské a předloňské úrovni – prostě nezdražujeme!!!

Letos se přeneseme do anglického středověku a blíže se seznámíme s pověstmi okolo krále Artuše, Merlina, Rytířů kulatého stolu apod., dále samozřejmě nebudou chybět noční hra, táboráky, disko, koupání, lodě a vše, co patří k super táboru – to nelze popsat, to musíte prostě zažít.
Ubytování v chatkách, kvalitní strava 5x denně, snídaně formou švédských stolů, pitný režim, zkušení a oblíbení vedoucí (většina z nich jsou vlastní odchovanci) vč. profesionál. zdravotníka, lákavé odměny pro děti na závěr tábora (dle výsledku hry), doprava busem z Prahy.
Loňským účastníkům budou přihlášky zaslány mailem spolu s info o táboře, ostatní si je budou moci stáhnout na těchto stránkách či si o ně napsat na: tabor.cmelak@seznam.cz.

Čmelák = záruka kvality. Tak neváhejte!!!

Mirek
mail: tabor.cmelak@seznam.cz

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme