www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Sobota 2.7.

První budíček byl klasicky v 8hod a hned poté následovala první krátká rozcvička pro všechny naše táborníky. V jídelně nás přivítaly plné tácy dobrého jídla k snídani ?. Dnes měli horolezci za úkol si vydělat co nejvíce peněz, aby byli vybaveni na náročnou expedici. Děti získávaly peníze formou eliminačních her. Během první hry, která vždy zahájila blok těchto her, se snažily přenést co nejvíce korálků a zároveň co nejlépe odhadnout celkový svůj počet přenesených korálků do kotlíku. Dva týmy, ten s nejmenším počtem korálků a ten nejméně přesný, u Velkých vypadly rovnou?‍♀️. Poté se hrály další 3 hry, kde pokaždé vypadl jeden tým. Pro tyto týmy zde ovšem byla možnost vykoupení, takže nemusely odejít s prázdnou ??. Tým, který vyhrál, získal přenesený obnos peněz?. Eliminační hry byly navrženy tak, aby se rychle odehrály, bylo to například pamatování zvuků zvířat, přenášení kuličky v ruličce, chytání tyče, hledání mincí poslepu aj. Tento blok se hrál celkově 4x, tudíž se dohromady odehrálo dokonce 16 her, neuvěřitelné číslo?. Každý tým měl tedy 4 šance na vyhrání maximálního počtu peněz?.Týmy, které vypadly, měly za úkol si vytvořit svůj vlastní banner a medailonek, aby nalákaly sponzory?. Vše jsme si prohlédli na večerním nástupu v oblecích a sponzoři měli možnost peněžně podpořit jakýkoliv tým či týmy podle jejich výkonů?.

Pořadí týmů po prvním hracím dnu je následující: u Malých jsou na 4. místě s 4100$ Everesti, na 3. místě s 5400$ Dobroružci, na 2. místě s 5700$ Kamzíci a na prvním místě s krásnými 6600$ Skáličky. U Velkých byly větší finanční rozdíly: na 8. místě s 1200$ 8 vrcholů, na 7. místě s 1650$ Mačky, na 6. místě s 1800$ Himalájčani, na 5. místě s 2050$ Horotirolenci, na 4. místě s 2800$ Purjové, na 3. místě s 5000$ Ledoborci, na 2. místě s 5650$ M-K9 a na 1. místě s 6500$ Lavinky.
Letos máme připravenou inovaci, která se týká nočních hlídek?. Nejsou totiž klasicky v táboře, ale na našem skvělém pahorku, kde celý tým spí pod širákem u kříže ➕, vyznačující nejvyšší vrchol v okolí. Držme prvnímu odvážnému oddílu palce, čeká je krásná noc pod hvězdami ✨.
Ostatní děti už nám hezky spinkají a my se těšíme na další den plných her?.

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme