www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

7.7. 2018

Dnes po snídani jsme všichni opustili tábor a vydali se do blízkého lesa, kde jsme si zahráli velkou běhací hru, která byla ohodnocena dvojnásobkem počtu bodů. Tuto hru hrajeme již několikátým rokem za sebou a je až s podivem, jak dokáží být každý rok týmy kreativní a přijdou pokaždé s jinou herní strategií. U Velkých se podařilo zvítězit Westerňákům, kteří zároveň vyhráli i v součtu všech dnešních her. U Malých se situace opakovala, velkou hru i celkové dnešní pořadí ovládli Mustangové. Ovšem i přes tento úspěch se dnes ani jednomu týmu nepodařilo dohnat na mapě druhého zloděje. Nestačilo ani to, že Bandité při hře na druhého zloděje, obsadili druhé místo za Šípy, čímž se Šípům podařilo získat bonusový bod na mapě.
Dále jsme dnes například hráli běhací člověče nezlob se, tesání obličejů ( = modifikovaná kimovka) nebo hru, která prověřila komunikační dovednosti jednotlivých týmů nazvanou jizvy.
K obědu jsme si pochutnali na kuřeti s bramborem a okurkovým salátem a k večeři jsme dostali sekanou s kaší.
Po večerním nástupu tedy naši Kovbojové s Indiáni v bance / teepee nedostávali žádné peníze ze hry (ty jsou v této fázi celotáborovky přičítány pouze za dopadení zloděje), přičetli jsme jim ovšem pravidelný denní úrok a mohly si také vybrat peníze na zítřejší burzu.
Dnešní den jsme zakončili diskotékou, většina dětí zůstala až do konce a všichni se zapojili do tanečního kruhu :). Byl to hezký večer, který navíc podpoříme i posunutým budíčkem. Dobrou noc všem!

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme