www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

8.7. 2018

Všichni Čmeláci za sebou mají již polovinu tábora a je nám až líto, jak rychle ten čas letí. Na nudu zde není prostor, a tak se ani nestačíme kolikrát orientovat v tom, jaký je zrovna den :).
Dnešek jsme pojali formou týmových soubojů a odehráli jsme turnajově vybíjenou, přehazovanou, stříhanou, ringo, trojnožku a sesuv půdy. Turnajově jsme si zahráli i dnešní hru na bandity, která v sobě spojovala štěstí, umění odhalení lži, šikovnost a rychlý běh. Bandité obsadili v této hře druhé místo, předstihnout se je podařilo týmu Rinnegato, což pro ně znamená bonusový bod na mapě! Malý ještě stihly odehrát imitaci rybolovu na okraji řeky Sázavy. Všechny týmy dnes na mapě chytily druhého zloděje a jsou na cestě zpět do San Francisca, odkud se vydají za třetím zlodějem. Pospěšte, času na dopadení zlodějů ubývá.
Celkově dnes u Velkých zvítězili Šípy a u Malých Peříčka. Týmy jsou vyrovnané, takže každá hra je velice napínavá a nikdo si nemůže být jistý svým vítězstvím.
Večer jsme se všichni sešli u táboráku, zapálili vatru a zazpívali si oblíbené táborové písně. Sednout si kolem ohně, pozorovat plameny a zaposlouchat se do ticha protkaného kytarou a zpěvem, to je to, co dělá tábor pravým táborem.
Oběd se nesl ve znamení táboské bašty a večeře byla dvouchodová – bramboračka a buřty opečené nad ohněm.
Co jsme si asi na naše Čmeláky připravili na zítra? 🙂

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme