www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Neděle 23.7.

Neděle 23.7.

Po již tradičně posunutém nedělním budíčku o půl hodiny a vydatné snídani (s domácími meruňkovými a rybízovými koláči) děti zhlédly krátkou divadelní scénku 🎭 o porážce Lokiho Thanosem a představení kamenů nekonečna. S tím byla spojena i následující hra, kterou si zahráli Malý i Velký dohromady a která spočívala v přenášení vody do PET lahve, na jejímž dně se nacházel korálek, který bylo nutné dostat ven. 

Poté se Malý přesunuli do stínu lesa, kde poslepu nacházeli otvor v kelímcích, do kterého museli umístit špejli a při další hře přenášeli pastelky mezi nosem a horním rtem do PET lahví 😅 . K obědu bylo kuře na paprice a spousta dětí se sešla u výdejového okénka podruhé pro přídavky 🍛 . 

Vysoké teploty nás stále neopouští🌡️, proto se po poledním klidu všechny děti přesunuly do řeky, kde se osvěžily a Velký si i zahráli ve vodě jednoduchou hru, která spočívala v co nejrychlejším donesení vhozeného míče do vody 🥎 .

Následně se Malý připojili k Velkým a společně se snažili překonat vyznačený úsek cesty, přenést co nejvíce mincí a nenechat se zároveň chytit chytačem, což značilo snahu Gamory vyhnout se zlému nevlastnímu otci Thanosovi, který chce všechny Kameny nekonečna pro sebe. Po návratu zpět do tábora čekala na všechny večeře – šunkofleky s kyselou okurkou 😊 . Po večeři proběhl klasický večerní nástup v převlecích s rozdáním dopisů, pohledů a balíčků, které dětem udělaly velikou radost ✉️ .

Poté jsme odehráli ještě jednu rychlou hru, při které děti ztratily další Kámen, a to reality, v pořadí již třetí. Šlo o to ztratit ho až jako poslední 😊 . Během večerního volna došlo ještě k nacvičování muzikálů, které si mají jednotlivé týmy za úkol přpravit. Místy sledujeme jejich progres a rádi vidíme jejich pokroky. 

My se pro dnešek loučíme a těšíme se, co přinese zítřek 😁 .

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme