www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Pondělí 24.7.

Začátek nového týdne jsme započali klasicky budíčkem v 8 hodin, rozcvičkou a tradiční formou snídaně. Hned po snídani se všechny děti pokoušely změnit realitu tak, jak to udělal Thanos. Připodobnili jsme to tak, že se děti snažily bez pomoci rukou či pusy ze sebe setřást kolíčky umístěné soupeřícím týmem. Jelikož to skutečně nebylo nic jednoduchého 🤭 , povolili jsme nakonec dětem využít stromy či klacky a byla to zábavná podívaná od začátku až do konce 🤣 . 

Poté se naši táborníci pustili do přemístění Visiona k lidem, kteří by zvládli vyjmout z jeho hlavy Kámen mysli tak, aby nemusel zemřít. Šlo o to přenést nejlehčího člena týmu opičí dráhou tak, aniž by se dotknul země či připravených překážek 😇 , Velký pomocí švihadel, Malý pomocí rukou. V další hře se Velký pokoušeli po překonání dráhy naplnit láhev vodou jen čajovými lžičkami, Malý využívali své ruce. Během jejich úsilí si vybraní zástupci týmů házeli mincí a pokud ji upustili, museli hodit kostkou a jednoho člena týmu (s příslušným hozeným číslem) z nošení vody vyřadit ❌ . Vrátit jej do hry bylo možné pouze chycením mince a hozením hráčova čísla ✅. 

K obědu byl holandský řízek s bramborovou kaší. Po parném poledním klidu předvedly všechny týmy svá připravená muzikálová vystoupení na téma Avengers, Malý společně ve skupinách po dvou týmech,u Velkých každé družstvo zvlášť. Většina představení byla pečlivě propracovaná a nejlépe ohodnocené porotou byly muzikály Crossmanů, Scarlet a S.H.I.E.L.D.-Realiťáků👏 . Co by ovšem ještě nemělo být opomenuto, je zmínka o muzikálu samotných vedoucích, kteří se téže podíleli na kulturní vložce dne a předvedli velice originální výkon. Byla ohromná legrace si něco takového vyzkoušet ☺️🕺.

Další hra přesunula do jídelny, ta spočívala ve sfouknoutí co největšího počtu svíček v řadě 🕯️ . Po této hře děti v jídelně už zůstaly, jelikož přišel čas večeře, ke které jsme dostali lívance s borůvkovou marmeládou a bílým jogurtem 😋 . Fronta na lívance se vinula přes celou místnost až ven a děti se předháněly, kdo sní víc lívanců 😅 . Poté, co se všechny lívance snědly, proběhl klasický večerní nástup, kde se zrekapituloval den a opět se zahrála balanční hra, při které jde o to, ztratit Kámen co nejpozději ⏱️.

Dnes měly službu Flevengers, tudíž i ti si v noci vyzkouší hlídku u ohně. Pevně věříme, že se jim podaří zajistit klid a mír v táboře v průběhu celé noci! 😉

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme