www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Úterý 25.7.

Úterý 25.7.

Po dnešní snídani děti opět zhlédly krátkou divadelní scénu 🎭 , která jim představila, jak Thanos získal Kámen duše obětováním jeho nevlastní dcery Gamory, kterou měl ale překvapivě velice rád. S touto tématikou se tudíž pojila i následující hra, která spočívala v předávání podtácku za zády, který představoval duši 🌬️ , a následném hození trojúhelníku na kužel.

Podlézaly i pod nohama ostatním dětem v pořadí, které určil hod kostkou.

Malý se ještě před obědem přesunuli do vody na lodičky, aby si to také vyzkoušeli (musíme říct, že měli náramnou radost) 🤩 . Ve stejnou dobu se Velký zabývali i lehce běhací hrou (pro týmy, které dokázaly splnit logický úkol dobře, se míra běhání zmenšovala 🤓😉 ) a spočívala v nalezení cestičky v síti očíslovaných papírků.

Po těchto hrách jsme se všichni přesunuli do jídelny, kde byla k obědu připravená čína s rýží 😋 . Po poledním klidu se děti pokoušely trefit pingpongový míček do nádoby odrazem o stůl, nebo vyráběly funkční prototyp Thorova nového kladiva, které předvedou zítra během dne 🔨 . 

Velký si zde dokonce zahráli vědomostní kvíz, Malý se vrhli na tichou poštu.

Poslední aktivitou dne byla hra na paměť, hráčům byl poskytnut časový limit na zapamatování předmětů pod plachtou a posléze další minuta na zapsání oněch předmětů 🖊️ .

Následovala večeře na etapy v podobě přírodní kotlety s hranolkami, kečupem a zeleninovou oblohou ☺️ . Etapy proto, že hranolky nelze usmažit všechny najednou 🤷‍♀️ . Tímto moc děkujeme našim kuchařům, že opět trávili spoustu času u rozpálené pánve 🙏 . 

Po večeři a večerním nástupu v oblecích opět proběhla rychlá balanční hra, při které proti sobě dvojice soutěží, kdo ztratí Kámen jako poslední. 

O půlnoci nastoupili na hlídku členové z týmu Hawkeye, určitě se jim povedlo uhlídat jak tábořiště, tak i vlajky všech týmu 😉 . Jejich služba skončila v 8 a samozřejmě se připojili na ranní rozcvičku 🏃🏽‍♀️.

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme