www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Středa 26.7.

Středa 26.7.

Poslední hrací den nezačal jinak než snídaní se švédskými stoly. První hrou byl turnajový souboj ve foukání pingpongového míčku přes řadu stolů, přičemž snahou týmu bylo dofoukat vlastní míček do cíle a soupeřův míček vyfouknout z trasy 💨 . Dalším turnajem byl souboj ve skládání sirek do krabičky jednou rukou, který se započítával do mapy ve tvaru terče 😊 . Během dopoledne navíc děti dokončily svá nová Thorova kladiva, Hromovrahy . 

K obědu byla rajská omáčka s masovými koulemi a domácím houskovým knedlíkem. Po poledním klidu proběhla štafetová hra v lese, během které se týmy převtělily do Scarlet Witch a pokoušely se obětovat Visiona a roztříštit kámen mysli v jeho hlavě, čímž ho chtěly ochránit před Thanosem 😈. Po této hře děti zhlédly závěrečnou divadelní scénku vedoucích 🎭 , která na hru navazovala a zobrazovala Thanosovo získání posledního kamene. Tím Thanos získal všech šest Kamenů nekonečna a jedním lusknutím vymazal polovinu populace vesmíru ☠️😢 . Po scénce děti vyzkoušely v praxi svá vyrobená kladiva zatloukáním hřebíku a vymazání poloviny lidstva jsme demonstrovali pomocí hry, kdy se náhodně četla jména poloviny dětí z tábora a kterému týmu zůstalo nejvíce členů,  ten zvítězil ☺️ . 

Poté se děti přesunuly na večeři, kuchyně tentokrát připravila přírodní filé s bramborem 🐟 . Po večeři proběhl velmi důležitý večerní nástup, během kterého se každému týmu, stejně jako v sérii Avengers, odečetla polovina hrdinů (mimo základní šestici) a přičetly se poslední body a dílky mapy 🗺️ . Zároveň byly děti vyzvány k tomu, aby si již dnes večer zabalily a ráno brzy vstaly na vlak a vydaly se tak na letošní celodeňák 🤩 . 

Týmy Velkých tak budou mít budíček už ve 4:10, a Malý v 5:10. Díky takto brzkým budíčkům tedy dnes v noci neprobíhají hlídky. Kam se ale zítra jde nebo jede zůstává dětem utajeno…🤔

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme