www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Sobota 22.7.

Sobota 22.7.

V sobotu ráno po tradiční snídani svedli Velký závody na lodích, atmosféra byla správně vyhecovaná a bylo na co se koukat 😊🛶🚣‍♀️ . Malý mezitím v lese přehazovali přes síť míč a shazovali kuželky, jednalo se o hru vycházející z té části příběhu, kdy Ultron vytrhl město ze země, vznesl ho k nebi a hrozil jeho pádem, který by měl devastační účinky ☠️.

Všichni, Malý i Velký, si pak v lese zahráli hru s nošením mincí, což představovalo zachraňování civilistů z padajícího města⛑️ . 

K obědu byl oblíbený smažený sýr s americkými bramborami a samozřejmě kečupem 😉 . Po poledním klidu přišlo na řadu stavění ohnišť po týmech, hraní různorodých deskovek a začala slavnostní garden party, kde děti grilovaly maso a brambory a koupaly se v řece. Celý dnešek byl ve stylu ČMELÁKWOODu 🌟 (náš vlastní Hollywood 😅). Potom, co se všichni najedli, se program přehoupl do módní přehlídky v oblecích, kterou zahájili samotní vedoucí. Na přehlídce pak byli vždy dva zástupci z každého týmu, které hodnotila pětičlenná porota (účast dobrovolná). U Malých se nejlépe umístila Galaxy C a u Velkých Scarlet🎉 .

Následně přišla na řadu volba Miss a Missáka Čmelák 👑 . Tato soutěž se skládala z promenády v pyžamu, rozhovoru a volné disciplíny. Všichni soutěžili ve dvojicích a podali perfektní výkony, což bylo náležitě oceněno bouřlivým potleskem 👏 , nakonec vyhrála dvojice z týmů Amerikánci a Crossmani, gratulujeme 🎊. Celou velkou akci zakončili vedoucí svým promakaným tanečním vystoupením 💃.

A co by to bylo za velkou akci bez pořádné afterparty 😉 ? Program tedy přešel v diskotéku, která skončila až v 1 ráno 🤫 , protože dětí bylo na place stále hodně a stále všichni tancovali a bavili se. Nakonec jsme se nechali přemluvit ještě k posledním dokonce 4 písničkám a všichni se pak odebrali do postýlek 🛏️💤 . 

Tedy vlastně až na hlídku, která opět střežila poctivě tábořiště, ale jen 2 hod, protože dnes hlídají Malý, děkujeme🙏 .

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme