www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Sobota 9.7.

Přejeme krásnou sobotu do civilizace ?. Odstartovali jsme ji jak jinak než rozcvičkou, po které přišla na řadu bohatá snídaně.

Uctívání hory probíhá každý den a celkový dojem se opakováním stále zlepšuje ?. Hned poté se Velký a Malý na hry stejně jako včera rozdělili. Velký odehráli Šátek a pak zamířili k našemu táborovému přístavu trénovat lodě ?‍♀️. Trénink přešel rovnou do závodů ?. Závodilo se eliminačně, každý tým musel sestavit jednu posádku do pramice (vyhráli Himalájčani ?) a jednu posádku do kanoe (vyhráli Lavinky?). Plavba představovala přesun mezi Nepálem a Pákistánem ⛰️. Malý si užili turnajovky, které hráli Velký včera, což byl Míč letí a Ringo ⭕. Dále Malý ještě stihli Náhodný běh, při kterém děti běhají ke kotlíkům, kde si losují jakým stylem se dostanou ke druhému kotlíku.
K obědu pro nás bylo připravené ? ?, navazoval polední klid.
Odpolední program Velký a Malý zase propojil. Vymysleli jsme novou míčovou hru ? podobnou tenisu akorát chyběly rakety a tenisák se nesměl dotknout země. Tuto hru budeme v budoucnu určitě opakovat, měla úspěch! Kvůli většímu dešti ☔ jsme se poté odebrali do jídelny, kde pro Velké byla připravena jedna hra a pro Malé dvě. Princip společné hry v jídelně spočíval v tom, že praktikanti předváděli různé pózy a pak následovala otázka např.: ,,Kolik prstů bylo vidět?” Byla to zábava ?.
Déšť ustal a Velký se vrátili do tábora si zahrát ještě jednu hru.
K večeři jsme měli bramboračku ?a chleba s rybičkovou pomazánkou. Jednalo se o lehkou improvizaci ?‍♀️, protože původně byl v plánu táborák (tj. polévka a buřty), který jsme ale byli nuceni kvůli předpovědi počasí přesunout ?. Večerní nástup v oblecích proběhl v pohodě bez deště ?a teď už všichni spinkají a určitě přemýšlí, co je čeká další den na našem táboře ??.

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme