www.tabory-cmelak.cz

Letní dětské tábory

Sobota 9.7.

Přejeme krásnou sobotu do civilizace 😉. Odstartovali jsme ji jak jinak než rozcvičkou, po které přišla na řadu bohatá snídaně.

Uctívání hory probíhá každý den a celkový dojem se opakováním stále zlepšuje 👍. Hned poté se Velký a Malý na hry stejně jako včera rozdělili. Velký odehráli Šátek a pak zamířili k našemu táborovému přístavu trénovat lodě 🚣‍♀️. Trénink přešel rovnou do závodů 🏁. Závodilo se eliminačně, každý tým musel sestavit jednu posádku do pramice (vyhráli Himalájčani 🎉) a jednu posádku do kanoe (vyhráli Lavinky🎊). Plavba představovala přesun mezi Nepálem a Pákistánem ⛰️. Malý si užili turnajovky, které hráli Velký včera, což byl Míč letí a Ringo ⭕. Dále Malý ještě stihli Náhodný běh, při kterém děti běhají ke kotlíkům, kde si losují jakým stylem se dostanou ke druhému kotlíku.
K obědu pro nás bylo připravené 🍗 🍚, navazoval polední klid.
Odpolední program Velký a Malý zase propojil. Vymysleli jsme novou míčovou hru 😅 podobnou tenisu akorát chyběly rakety a tenisák se nesměl dotknout země. Tuto hru budeme v budoucnu určitě opakovat, měla úspěch! Kvůli většímu dešti ☔ jsme se poté odebrali do jídelny, kde pro Velké byla připravena jedna hra a pro Malé dvě. Princip společné hry v jídelně spočíval v tom, že praktikanti předváděli různé pózy a pak následovala otázka např.: ,,Kolik prstů bylo vidět?” Byla to zábava 😄.
Déšť ustal a Velký se vrátili do tábora si zahrát ještě jednu hru.
K večeři jsme měli bramboračku 🥄a chleba s rybičkovou pomazánkou. Jednalo se o lehkou improvizaci 🤷‍♀️, protože původně byl v plánu táborák (tj. polévka a buřty), který jsme ale byli nuceni kvůli předpovědi počasí přesunout 😔. Večerní nástup v oblecích proběhl v pohodě bez deště 🌂a teď už všichni spinkají a určitě přemýšlí, co je čeká další den na našem táboře 😴🧡.

tabory-cmelak.cz © 2015 Frontier Theme